Reviews

“Pierścionek zaręczynowy który chciałem kupić nie był dostępny w ofercie żadnego sieciowego sklepu jubilerskiego. Postanowiłem poszukać jubilera, który wykona pierścionek od początku, na zamówienie. Kiedy trafiłem na stronę Pana Piotra i zobaczyłem jego pracę oraz pasję z jaką opisuje swoje wyroby byłem już pewien, że swój pierścionek chcę zamówić u niego. Do projektu podszedł bardzo profesjonalnie, byliśmy w ciągłym kontakcie, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Pierścionek był doskonały a moja narzeczona była nim zachwycona.”

Jan

“Dziękuje za najpiękniejszy, najdelikatniejszy i najbardziej idealny pierścionek zaręczynowy na świecie!! Leży idealnie! Jestem zachwycona.”

Martyna

“Współpraca z panem Piotrem zdecydowanie należy do tych pozytywnych doświadczeń. Począwszy od rozmów wstępnych, a skończywszy na wykonaniu pierścionka, zawsze mogłem liczyć na szybką odpowiedź oraz pomocną radę. W moim odczuciu pan Piotr zna się na swoich fachu, dzięki czemu jest osobą godną zaufania, jak i również dalszego polecenia. A jego dzieła, co tu dużo mówić, są po prostu piękne.”

Mateusz

“Otóż tego, jak bardzo ten pierścionek jest piękny nie da się tu opisać, bo jego szczególny styl to nie tylko piękno i precyzja wykonania ale też fakt jak bardzo pasuje do mojego gustu i stylu. Lepszego pierścionka nie mogłam sobie wymarzyć. Odzwierciedla w pełni to co lubię: naturę, harmonię i jednocześnie oryginalność. Wspaniała robota!
Mogę dodać również, że wszyscy moi znajomi/rodzina kiedy zobaczyli pierścionek mówili, że jest wspaniały i, że jakby widzieli go wśród innych pierścionków zaręczynowych od razu wiedzieliby, że ten akurat by podobał się mi, bo jest “w moim stylu i guście”. Dziękuję za takie dzieło, z przyjemnością je noszę!”

Katarzyna

“Zakupy u Pana Piotra to sama przyjemność. Fachowe doradztwo, bardzo dobra komunikacja w parze z doświadczeniem daje naprawdę świetne rezultaty. Pan Piotr podszedł do tematu bardzo indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Duża otwartość na potrzeby klienta oraz szeroki zakres ciekawych propozycji pozwala stworzyć wyroby ponadczasowe. Naprawdę bardzo gorąco polecam. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Pańskich usług. Dziękuję!”

Piotr

“Współpraca z Panem Piotrem to ciekawa przygoda, która zaowocowała pierścionkiem od którego dech mi zapiera. Pan Piotr pomógł mi określić styl pierścionka, zaproponował kamienie i przesłał rysunek do akceptacji. Po wykonaniu pierścionka otrzymałam zdjęcie, a potem świetnie zapakowany towar. Zdjęcie choć profesjonalnie wykonane, nie oddaje nawet w części urody i doskonałego wykonania pierścionka. Nie spodziewałam się również, że za niewygórowaną cenę mogę otrzymać tak wspaniałe i okazałe kamienie. Współpracę z Panem Piotrem polecam każdemu, komu znudziła się sztampa jubilerskich sklepów i poszukuje czegoś wyjątkowego dla siebie i swoich ukochanych osób.”

Agnieszka

„Możliwości dogadania się co do użytych materiałów i wykonania są bardzo duże. Pierścionek wyszedł dokładnie taki, jak chciałem. Cenowo również wyszło bardzo korzystnie, ponieważ wyrób można dopasować do określonego budżetu. Czas oczekiwania w moim wypadku to około dwóch miesięcy. Co do jakości pierścionka jestem bardzo zadowolony, wykonanie jest bardzo dobre. Szczerze polecam.”

Marcin

„Pierścionek satysfakcjonująco spełnia wyobrażenia określone przy zamówieniu. Pan Piotr celnie trafił w gusta na podstawie przedstawionych mu wstępnych propozycji, zachowując jednocześnie dozę indywidualności w końcowym projekcie. Uznanie budzi staranne wykonanie oraz pewne mocowanie kamienia. Szczególnie ta druga cecha, w zalewie masowej konkurencji, warta jest podkreślenia. Osoby poszukujące oryginalnie wyglądającego pierścionka, nowoczesnego bądź klasycznego, nie będą zawiedzione.”

Konrad

„Uczuć do drugiej osoby nie da się pokazać i umieścić w jednej rzeczy, ale pierścionek zaręczynowy powinien stanowić obraz, odbicie tych uczuć. Tym jest właśnie ten pierścionek – szafir o barwie fioletowej, jej ulubionej, rzadko spotykany, wyjątkowy dla wyjątkowej kobiety. I brylanty do podkreślenia jej wartości a wszystko to oprawione w białym złocie o niecodziennym kształcie, w podziękowaniu za to, że po prostu jest. Doskonała jakość wykonania, dbałość o szczegóły i indywidualne podejście to elementy warte poświęcenia czasu dla tej jedynej. Jeszcze raz dziękuję.”

Paweł

„Pierścionek stworzony dla mojej narzeczonej przez Pana Piotra to prawdziwe dzieło sztuki. Gołym okiem widać dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pierścionek pięknie lśni w słońcu 🙂 Jestem szczerze zadowolony z zakupu! Nie znam osobiście Pana Piotra, ani też nigdy nie odwiedzałem jego zakładu. Jestem jednak w stanie jednoznacznie stwierdzić, kiedy mam do czynienia z profesjonalistą – tak było w tym przypadku. Widać, że jubilerstwo to dla niego nie tylko praca, ale przede wszystkim wielka pasja i sposób na życie. Z takimi ludźmi aż chce się współpracować. Jeżeli chcesz obdarować swoją drugą połówkę wartościową biżuterią, a nie bublem z sieciówki, zdecydowanie warto skorzystać z usług tego jubilera. Stosunek ceny do jakości jest idealny. Jednym słowem polecam, moja ogólna ocena to 10/10.”

Simon

„Na informację o Panie Piotrze natrafiłem na stronie wykop, w komentarzach do artykułu o marżach firmy jubilerskiej na literkę ‚A’. Strona Pana Piotra została tam wskazana jako godna polecenia. Po krótkim przejrzeniu bloga z wielką ochotą przystąpiłem do wysyłania zamówienia na pierścionek. Pan Piotr należy do osób, które bardzo szybko odpowiadają na emaile, odbierają i oddzwaniają na nieodebrane połączenia, także bardzo szybko udało się przedyskutować wszelkie wątpliwości co do wyglądu pierścionka. W ramach procesu decyzyjnego Pan Piotr proponuje różne warianty kamieni i wykonania pierścionka, a także rysuje odręcznie jak będzie wyglądał finalny produkt – otrzymanie takiego rysunku utwierdziło mnie w przekonaniu, że trafiłem na prawdziwego fachowca. Po przelaniu zaliczki pozostało mi tylko czekać na pierścionek. Proces ten trwał kilka tygodni ze względu na skomplikowany transport brylantu, ale cierpliwość popłaca – efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Pierścionek z białego złota wygląda bardzo elegancko, a diament niesamowicie się błyszczy w blasku słońca. Pana Piotra bardzo polecam i nie omieszkam skorzystać przy kolejnych realizacjach!”

Radosław